KONTAKTOPLYSNINGER

Rudersdal Avis
Gl. Lundtoftevej 1B
2800 Lyngby

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 9.00 - 16.00
Lørdag lukket

 

UDEBLIVER AVISEN

Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annoncer: annoncer@rudersdalavis.dk
Redaktion: redaktion@rudersdalavis.dk

Ledelse:
Jacob Røen Kaspersen, Markedschef Sjælland Øst
jacob.kaspersen@lokalavisen.dk

Redaktion:
Anne Dahl Kristensen, Redaktør
Tlf: 4590 8156
anne.kristensen@lokalavisen.dk

Thomas Schiermacher, journalist
Tlf: 4590 8159
thomas.schiermacher@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-lyngby@lokalavisen.dk
Annoncer (Print & Digital):
Bettina Guldager, salgschef
Tlf: 4590 8340
bettina.guldager@lokalavisen.dk

Tina Damgaard, mediekonsulent
Tlf: 4590 8107
tina.damgaard@lokalavisen.dk

Stig Andersen, mediekonsulent
Tlf: 4590 8041
stig.andersen@lokalavisen.dk

Vivian Ree, mediekonsulent
Tlf: 4590 8177
vivian.ree@lokalavisen.dk

Rikke Hindhede, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8164
Rikke.hindhede@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

Rudersdal Avis: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 10.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
 

ANNONCERING læs her

 

Rudersdal Avis nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få nyheder hver dag fra Rudersdal Avis
SENESTE TV