KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annoncer: 
annoncer@rudersdalavis.dk
Redaktion: 
redaktion@rudersdalavis.dk

Ledelse:
Peter Trostmann. Markedsdirektør
peter.trostmann@pol.dk

Redaktion:
Lars Schmidt, Redaktør
Tlf: 4590 8198
lars.schmidt@lokalavisen.dk

Mikkel Svinth Rødgaard, Journalist
Tlf: 4590 8156
mikkel.s.rodgaard@lokalavisen.dk

Mikkel Brøgger Petersen, Journalist
Tlf: 3067 2805
mikkel.b.petersen@lokalavisen.dk

Pernille Borenhoff, Journalist
Tlf: 4590 8160
pernille.borenhoff@lokalavisen.dk

Signe Steffensen, Temaredaktør
Tlf: 4590 8158
signe.steffensen@lokalavisen.dk
 

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-lyngby@lokalavisen.dk

Annoncer (Print & Digital):
Claus Ohrt. Markedschef
Tlf. 4590 8197
claus.ohrt@lokalavisen.dk

Bettina Guldager. Annoncechef
Tlf: 4590 8340
bettina.guldager@lokalavisen.dk

Tina Damgaard. Mediekonsulent
Tlf: 4590 8107
tina.damgaard@lokalavisen.dk

Thomas Kruse-Theil, Mediekonsulent
Direkte: 4590 8051
thomas.kruse@lokalavisen.dk

Vivian Ree. Mediekonsulent
Tlf: 4590 8177
vivian.ree@lokalavisen.dk



Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her